st 17.3.2010 |

Zápas Lovosice - Hranice

Lovosice - Hranice po prodloužení 34:36 (16:15, 30:30), konečný stav série 0:2, postupují Hranice Jedno ze dvou čtvrtfinálových prodloužení viděli diváci v Lovosicích. Domácí se snažili odvrátit neúspěch v podobě vyřazení ve čtvrtfinále, ale přes veškerou snahu se jim to nepodařilo. Hranice po celé utkání vedly, byť v první půli maximálně rozdílem dvou branek. Na konci prvního poločasu se pak domácím podařilo stav zápasu otočit a získat poločasové vedení 16:15. Druhá půle připomínala svým vývojem první střetnutí. Hranice do ní vstoupily čtyřbrankovou sérií a získaly vedení 19:16. Ještě hůře to s domácími vypadalo ve 42.minutě, kdy hosté vedli 25:20. Lovosice bojovaly a dokázaly postupně snižovat náskok soupeře. Minutu před koncem se jim konečně podařilo vyrovnat, aby pak zápas dospěl do prodloužení. V tom byli úspěšnější hosté, kteří na konci první jeho části získali dvoubrankové vedení a to si udrželi až do konce. Rozhodujícím faktorem výhry hostů byl stejně jako v prvním zápase brankář Kučerka.