st 31.3.2010 |

Zápas Hranice - Zubří

Hranice - Zubří 28:32 (15:15), stav série 0:2 Domácím házenkářům se nepodařilo zatlačit jejich regionálního rivala do kouta a Zubří suverénním výkonem ve druhé půli dosáhlo na druhé vítězství v sérii. Kromě dvoubrankového vedení 6:4, kterého dosáhli domácí ve 13.minutě první půle, jim Zubří nedovolilo tahat za delší konec provazu. Náskok domácích Zubří během dvou minut srovnalo a od 18.minuty bylo s jedinou výjimkou neustále ve vedení. V poslední minutě první půle pak na poločasových 15:15 srovnával nejlepší střelec domácích Čadra. První se ve druhé půli radovali domácí a na minutu získali zpět vedení 16:15. Úsek mezi 32.-44.minutou ale Zubří vyhrálo poměrem 9:2 a uteklo na 24:18. V dalším průběhu se domácí nedokázali přiblížit na více jak čtyřgólový rozdíl, aby nakonec hostující tým vyhrál v poměru 32:28. Další utkání se hraje v sobotu 3. dubna od 18hodin.