so 9.2.2013 |

Zápas Brno - Lovosice

Jen jeden bod si odvážejí z Brna házenkáři Lovosic poté, co v repríze 5. kola Českého poháru po téměř celý zapas drželi vedení ve svých rukou. První dvacetiminutovku Lovosice doslova ovládly. Brňané se dokázali prosadit jen třikrát, zatímco do jejich sítě nasypali Lovosičtí hned devět střel (3:9). Těsně před odchodem do šaten se sice Brnu podařilo manko zkorigovat, ale ještě celých dvacet minut druhé půle dotahovalo tří až pětibrankovou ztrátu. Poslední desetiminutovku ale Severočeši neuhlídali. Královopolští se dotáhli na rozdíl gólu, Bavlnka přispěchal s několika dobrými zákroky proti lovosickým kanonýrům a dvě minuty před koncem bylo vyrovnáno na 21:21. O krůček blíž k vítězství poslal nejdříve Lovosické Jonáš, o vyrovnání se svým jediným gólem v zápase postaral Zima a tím se skóre zápasu uzavřelo. I přesto, že v utkání prohrávali i šestibrankovým rozdílem, tak Královopolští přece jen udrželi doma alespoň bod.