ne 27.4.2014 |

Zápas Přerov - Brno

V pátek večer předehrávali utkání 6. nadstavbového kola házenkáři Přerova a Brna. Podobně jako v hokejovém souboji, ani v tom házenkářském nebyli sportovci z jihomoravské metropole úspěšní. Přitom ještě na konci prvního poločasu sahali po bodech. Začátek zápasu se sice vydařil o poznání lépe Hanákům (5:1), v poslední desetiminutovce před odchodem do kabin se ale Královopolským podařil zvrat a do druhého poločasu vstupovali s jednobrankovým náskokem. Skvělá byla pak v jejich podání první patnáctiminutovka druhého poločasu, kterou vyhráli hosté poměrem 8:2 a rázem vedli 25:18. Potom ale začal fungovat útok domácích, Brno jakoby vystřílelo všechny náboje a přišla osmibranková nepřerušená šňůra Přerova, v jehož dresu dnes střelecky zářili Veřmiřovský, Frančík a Hardt. Skóre tak bylo sedm minut před koncem vyrovnaných 26:26 a Brnu se začaly body vzdalovat. Domácí své vítězství stvrdili čtyřbrankovou sadou v posledních třech minutách zápasu (27:27, 31:27) a slavili skvělé domácí vítězství, zatímco Brno odjelo z utkání, které se pro ně jevilo ve 45. minutě jako vyhrané, bez jediného bodu.