ne 6.12.2015 |

Zápas Frýdek Místek - Plzeň

Na palubovce třetího celku tabulky Frýdku-Místku vybojovali důležité vítězství obhájci mistrovského titulu z Talentu M.A.T. Plzeň. Západočeši sice nezachytili začátek zápasu a rychle ztráceli 2:5, v 15. minutě ale vyrovnali na 5:5, následně se chopili dvoubrankového náskoku. Tento nástup nezachytili naopak domácí, jejich ztráta zásluhou Poloze a Milana Škvařila rychle narostla na pět branek a do kabin se šlo za stavu 11:16. Ve druhé půli si pak hosté udržovali bezpečný náskok, Frýdek-Místek se k soupeři nejvýrazněji přiblížil na rozdíl tří gólů ve 47. minutě (20:23). Závěr si Plzeňané pohlídali, Škvařil a Vinkelhöfer se nedali zastavit. Ačkoliv především Meca usiloval v závěru o korekci skóre pro Frýdek-Místek, Plzeň si držela pěti až šestibrankový náskok a v zápase dvanáctého kola zvítězila rozdílem šesti tref.