so 19.12.2015 |

Zápas Brno - Hranice

I pro Hranice bylo vítězství v Brně nezbytností pro udržení kontaktu s absolutní špičkou extraligové tabulky. Domácím házenkářům se v zápase podařilo udržet kontakt se soupeřem jen prvních deset minut. Potom Magrla zamknul branku hranického Cementu a do konce poločasu si hosté v Brně vypracovali na soupeře šestibrankový náskok. Ve druhé půli se už Brňanům dlouho nedařilo vývoj zápasu výrazněji zdramatizovat, hraničtí kanonýři udržovali mezi celky šesti až sedmibrankový odstup. Přesto se na začátku závěrečné desetiminutovky museli hosté začít o výsledek utkání bát. Zima snížil na rozdíl tří gólů (27:30), hosté ale znovu zesílili tlak na domácí branku. Rachač, Čadra, Třeštík i Hastík zasypali v závěru síť Brna a vystříleli Hranicím zpět suverénní osmibrankové vedení a výhru 38:30.