so 17.9.2022 |

Zápas HK FCC Město Lovosice - HBC JVP Strakonice 1921

Strakonice opět ukázaly, že se s nimi letos musí počítat a že s tabulkou na konci sezony mohou pořádně zamíchat. Poté, co zaskočily Kopřivnici, trápily také Lovce. Celý první poločas byl vyrovnaný. Většinou byli v mírném vedení domácí, nebo utkání bylo nerozhodné. Ve 23. minutě se Lovosice osamostatnily o tři branky, ale i to se soupeři podařilo stáhnout. Do kabin se tak odcházelo za vyrovnaného stavu 16:16.

Podobný průběh nabízel duel i ve druhé části. Okolo 45. minuty si pak domácí dokázali vytvořit vyšší náskok a následně si ho i drželi. Nakonec si ho pohlídali až do konce a zvítězili o čtyři branky. Strakonice rozhodně ukázaly kvalitu a sahaly po bodech. Po dvou prohrách tak klesly na dvanácté místo, zatímco Lovosice jsou nyní šesté.