st 2.11.2022 |

Zápas TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice

Ani jeden z týmů nepředvádí optimální výkony, ale Veselí se hlavně doma daří porážet celky, které jsou v tabulce pod nimi. Začátek zápasu byl dlouho nerozhodný, první branku vstřelil až v páté minutě Pavel Musálek. Kopřivnice držela až do dvacáté minuty jednobrankové vedení, až dva góly Denise Rubáče posunuly domácí poprvé do vedení 11:10. Poté si vzali hosté timeout, ale skóre na svoji stranu nedokázali urvat a do kabin šli s dvoubrankovým mankem.

Podobně jako v první půlce excelovaly hlavně obrany obou celků a střelecké hody se nekonaly. V 39. minutě šli po střele Davida Melichara domácí do čtyřbrankového vedení, každopádně hostům se podařilo ještě v patnácté dostat na kontaktní branku po trefě Davida Zimy. V následujících patnácti minutách Kopřivnice vsítila pouhé čtyři branky a díky tomu si Veselí uhlídalo důležité vítězství 26:23.