st 2.11.2022 |

Zápas Talent tým Plzeňského kraje - SHC Maloměřice

Plzeň minulé kolo zaváhala v Zubří a poprvé tuto sezonu prohrála. O to víc se soustředila na domácí zápas s outsiderem z Brna. Plzeň naskočila do utkání ve velkém tempu a brzo vedla o dvě branky. Maloměřicím se ještě podařilo srovnat na 3:3, pak je ale Západočeši už k ničemu nepustili. Po šesti po sobě jdoucích brankách domácí v 16. minutě odskočili na 9:3. Moravanům příliš nepomohl ani oddechový čas a v zápase už se nedostali zpět do kontaktu. V poločasu prohrávali 9:18.

Druhá polovina se nesla v podobném duchu. Brňané dokázali držet krok prvních dvacet minut. Poté se loňští vicemistři i s omlazenou sestavou rozstříleli a nakonec přidali dalších 19 branek. Poslední slovo měl Vojtěch Dubský, který změnil skóre na 37:21.