so 12.11.2022 |

Zápas SHC Maloměřice - Tatran Prešov

Prešov na soupisku zapsal pro toto utkání pouze třináct házenkářů. V Maloměřicích se rychle ujal vedení. Domácí sice hned srovnali, ale pak už si Tatran začal vytvářet náskok. V 5. minutě vedl již o čtyři branky. Na konci 10. minuty hosté zakončili další čtyřbrankovou sérii a jejich náskok se začal hodně rychle navyšovat. V poločase vedli 21:15.

I druhá půle začala jejich herní dominancí. Maloměřice dokázaly snížit na šestibrankové manko díky dvěma trefám v řadě ve 39. minutě, soupeř se pak ovšem zase rychle dostal do sedla. Dokázal vsítit i pětkrát bez přerušení domácích házenkářů. Nakonec svůj náskok navýšil na třináct tref a vyhrál 40:27. V Chance Extralize tak už Prešov nastřádal patnáct bodů a v tabulce je čtvrtý.