so 12.11.2022 |

Zápas SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek

Brněnští házenkáři si vytvořili na začátku dvoubrankový náskok. Frýdek-Místek stav dorovnal ve 4. minutě. Rozjezd tohoto měření sil byl opravdu pomalý, v dalších minutách už ale míče do obou sítí začaly padat. Pepino se dostalo do mírného vedení, které si drželo až do 18. minuty. Po srovnání soupeře přišly navíc na straně hostů dvě vyloučení, Brno však dvojnásobnou přesilovku využilo jen jedinkrát. Díky výbornému závěru nakonec šli do kabin hosté spokojenější, vedli o čtyři branky.

Druhá třicetiminutovka začala rychlým vyloučením, červenou kartu obdržel hostující Alexandr Moješcik. Pak se Královu Poli podařilo třikrát v řadě snížit a rozdíl tak byl už jen jednobrankový. Frýdek-Místek měl ale ve druhém poločase herně navrch a rychle se znovu dostal do trháku. I přestože soupeř ještě v posledních dvou minutách dvakrát snížil, Pepino zápas ovládlo o šest branek výsledkem 33:27.