ne 20.11.2022 |

Zápas TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek

Frýdeckomístecký tým v tomto duelu sice jako první inkasoval, následně však převrátil stav na svou stranu a postupně si tvořil náskok. Ten se vyšplhal až na pět branek poté. Hosté skórovali šestkrát v řadě a soupeře skoro deset minut nepustili k jediné brance. Od 15. minuty se ale aktivita domácího týmu zlepšila a ve 24. minutě už bylo srovnáno. I přes střeleckou formu Mathiase Cholevy, který hosty táhl, nakonec poločas ovládli hráči Nového Veselí poměrem 15:13.

V druhé půli se očekával tlak Pepina. Místo toho ale Nicolas Noworyta fauloval a soupeř navýšil. Frýdek-Místek snížil náskok soupeře na jednu branku hned několikrát, nikdy se mu už ale nepodařilo vyrovnat. Slibně hra vypadala pro hosty ve 48. minutě, kdy si Daniel Valo vzal timeout, po kterém snížili Choleva s Noworytou. Jenže hráč z Frýdku-Místku ale následně znovu fauloval a soupeř pak skóroval třikrát v řadě. Nové Veselí si už náskok pohlídalo a vyhrálo o dvě branky 29:27.