so 10.12.2022 |

Zápas SKKP Handball Brno - HBC JVP Strakonice 1921

Brno trápí marodka, Strakonicím chybí důležitý pivot Martin Nový. Kénik se trefil jako první, pak ale třikrát inkasoval, a ještě neproměnil sedmičku. Strakonice si držely náskok až do 15. minuty. O tři minuty později se podařilo Královu Poli přejít do vedení. V posledních dvou minutách prvního poločasu ale ještě dvakrát inkasovalo, a nakonec tak šel přece jen do kabin za příznivějšího stavu soupeř.

Ten se jako první trefil i v druhé třicetiminutovce, Brněnským se ale následně podařilo otočit třemi góly v řadě. Většina poločasu pak byla velice vyrovnaná. Strakonice se dokázaly ještě v 54. minutě dotáhnout na 21:21. Pak už se ale ani jednou netrefily, zatímco Kénik skóroval ještě třikrát a duel ovládl. Brno tak po sedmi zápasech Chance Extraligy slavilo výhru.