st 7.12.2022 |

Zápas TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje

Domácí házenkáři vstoupili do zápasu lépe a rychle si nad tabulkovým lídrem vytvořili náskok. Plzeň snížila a dařilo se jí na další branky soupeře pravidelně odpovídat, ke srovnání došlo ale až ve 22. minutě. Pak se Talent dostal do vedení, to mu ale soupeř ještě do konce poločasu dokázal sebrat. Veselí nakonec ovládlo úvodní dějství poměrem 13:12.

Druhou půli odstartoval přesnou trefou Jiří Gregorovič, Západočeši se ale následně trefili hned čtyřikrát a tři branky z toho měl na svědomí Stefan Terzić. K opětovnému vyrovnání došlo až ve 44. minutě, kdy Jakub Flajsar srovnal stav na 22:22. Poslední část zápasu byla extrémně vypjatá. Oba týmy se střídaly ve vedení, nikdo nechtěl udělat chybu. V 58. minutě ji ale udělalo Nové Veselí, když Robert Halíček neproměnil sedmičku. Domácí přesto vzápětí srovnali a při hře Talentu bez gólmana mohli jít do vedení, jenže dalekonosnou střelou netrefili prázdnou branku. I tak ještě dokázali odpovědět na trefu Daniela Režnického, po oddechovém času vyrovnal na konečných 29:29 osm sekund před koncem Ákos Bendicsek.