so 28.1.2023 |

Zápas HK FCC Město Lovosice - SHC Maloměřice

Zlomové momenty: Lídr tabulky předvedl už drtivý vstup do utkání. V 6. minutě zvyšoval Jan Kupa na 5:0. Celé utkání Lovosice v klidu kontrolovaly a po sebevědomém výkonu získaly dva body. Nakonec zvítězily velkým třináctibrankovým rozdílem.

Zajímavost zápasu: Lovci dominovali v prvním poločase, v němž nasázeli neuvěřitelných 26 gólů. Takový počet branek za třicet minut ještě v letošní sezoně nikdo nenastřílel.

Nejlepší střelec: Jaroslav Trkovský potvrdil pozici nejlepšího lovosického střelce. Konto Maloměřic zatížil rovnými deseti góly, všechny nasázel ze hry.

Co výsledek znamená: Severočeši zvítězili popáté v řadě a upevnili si pozici v čele tabulky minimálně do dalšího kola. Maloměřice zůstávají předposlední s pětibodovým náskokem na Hranice