so 18.2.2023 |

Zápas TJ Cement Hranice - Talent tým Plzeňského kraje

Zlomové momenty: Cement dokázal vzdorovat necelých 6 minut, když se prosadil plzeňský Tomáš Nejdl a Plzeň se dostala do vedení 2:3. Od té doby rozpoutal Talent brankostroj, na který již Hranice nedokázaly odpovědět. V poločase už vedli Západočeši o osm branek, nakonec z toho bylo jednoznačné vítězství 37:20.

Zajímavost zápasu: Plzeň už podruhé za sebou mohla vyzkoušet v Chance Extralize své mladé naděje, které opět nezklamaly a trenér Petr Štochl nemusí mít obavy o budoucnost svého týmu.

Nejlepší střelec: Miroslav Halama z Hranic a na druhé straně Daniel Bláha nastříleli shodně sedm branek, přičemž Halama skóroval dvakrát ze sedmimetrového hodu.

Mládí vpřed: Plzeňský 17letý talent Daniel Bláha předvedl pozoruhodný výkon, jelikož všechny své branky stihnul nastřílet ve druhém poločase.

Co výsledek znamená: Plzeň si touto výhrou pojistila vedoucí pozici v tabulce před Lovosicemi, naopak Hranice zůstávají stále poslední a na třinácté Maloměřice ztrácí 4 body.