HCB Karviná
Zápasy
so 1.9.2001 |

Zápas Sečovce - Karviná

Zápasové menu
Střetnutí úřadujících mistrů přineslo kvalitní zápas, ve kterém byli lepší hosté. Ti se hned zpočátku ujali vedení, svůj náskok stále zvyšovali a celý zápas se odehrával v jejich režii.

Po loňské nešťasné prohře na půdě slovenského mistra se Karvinští tentokrát na zápas přiravovali velmi zodpovědně. A vyplatilo se. Už v 10. minutě vedli 8:2 a v polovině první půle bylo prakticky rozhodnuto: Baník vedl 13:3.

Výborný výkon podala obě křídla - René Vašek a Tomáš Vaclavik, kteří dohromady nastříleli 15 branek. Karvinskému útoku se dařilo i při absenci fenomenálního pivota Davida Juříčka (zlomený prst na ruce) a střílelo se hlavně ze spojek. Tři minuty před koncem zápasu dostal třetí trest Titkov, a tak musel předčasně do hlediště.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Libor Kulig: "Byli jsme ve všem lepší. Prakticky na co kluci šáhli, to ji vyšlo. Skvěle zahrál ze spojky také Tomáš Heinz, který dal sedm gólů. Našli na Sečovce recept. Buď jsme je nachytali tzv. na švestkách, nebo jsme prostě byli lepší. Myslím, že už se nikomu nepodaří na jejich půdě vyhrát. Je to dobře, že jsme tam udělali body. Hlavně září bude náročné, a tak čím lépe se kluci rozjedou, tím na tom psychicky budou lépe."