HCB Karviná
Zápasy
ne 4.12.2016 |

Body jsme nechali Novému Veselí

Zápasové menu

Po tom, co jsme minulý týden porazili doma lídra z Lovosic jsme dnes podlehli nováčkovi extraligy. Bojovnost a herní pohoda, která nás minulý týden zlobila dnes byla spíše na straně hostů.

Hned od začátku se hrála velmi rychlá házená. Hráči obou týmů hýřili pohybem a střelci zasypávali brankáře množstvím střel. Skóre tak rychle narůstalo ale trochu navrch měli od začátku jsme měli přece jen my. Nicméně hosté se drželi pořád na dostřel. Už vůbec nepůsobili jako nezkušení nováčci. Spíše naopak. Do šaten se šlo za stavu 16:14 a před druhou půlí bylo vše otevřené.

Druhý poločas začal velmi podobně jako se odehrával ten první. Postupně se hosté stále více prosazovali. Jejich střelecká úspěšnost stoupala a ve 42. Minutě byl stav srovnaný (22:22). To jsme byli nuceni vystřídat v brance Witkowského za Mokroše. Ale ani to nepomohlo. Gólmanům Karviné se nadále nedařilo a v útoku jsme své šance zahazovali. Hosté se rozjeli a hráčům a nám se naopak nedařilo nic. V dramatické koncovce nakonec hosté uhájili jednobrankové vedení a odvážejí si tak z Karviné trochu překvapivě, ale zaslouženě oba body.

Další kolo jedeme do Jičína, který dokázal včera porazit Lovosice a tak nás opět nečeká nic lehkého. My ale pojedeme s tím, že budeme chtít odčinit dnešní ztrátu bodů.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Saša Radčenko, hrající trenér HCB Karviná: „ Dnes to byl úplně jiný zápas než minulý týden s Lovosicemi. Nemělo to z naší strany duši – nebyla tam ta bojovnost jako posledně. Upozorňovali jsme hráče, že Veselí hraje dobře a už to není ten nováček ze začátku sezóny. Ukázalo se, že někdy utkání rozhodují i brankáři. Víťa Schams nás vychytal, zatímco naši brankáři neměli svůj den. Když k tomu přidáme neproměněné šance, sedmičky a náskoky, tak je jasné, že s takovým výkonem se nedá vyhrát…“

Pavel Hladík, trenér Nového Veselí: „Samozřejmě jsme velmi spokojeni. Vyhrát v Karviné je něco mimořádného. Asi nám pomohlo i to, že jsme jeli už včera, tým byl pohromadě a byli jsme tak správně naladěni. Karviná hrála v posledních utkáních velmi dobře. My jsme ale dnes šli od začátku vítězství naproti a vezeme si tak velmi cenné vítězství a neskrývám z toho nadšení.

Fotogalerie