HCB Karviná
Zápasy
so 26.2.2022 | Redakce

Jízda pokračuje. Povinné dva body z Maloměřic

Zápasové menu

​Hodinu před polednem začalo v Brně Maloměřicích utkání 20. kola extraligy mezi domácím Majlontem a naším Baníkem. Vzhledem k tomu, že domácí jsou na posledním místě tabulky a my na tom prvním, byly karty před zápasem rozdány jasně. Byli jsme jednoznačným favoritem a zisk bodů pro nás byl povinností.

Tak se také stalo, a byť trenér Brůna šetřil některé opory, tak jsme se hned od začátku ujali vedení a o našem vítězství bylo záhy rozhodnuto. V šestnácté minutě jsme vedli o devět branek a tento výrazný náskok jsme pak bez problémů udržovali po celý zápas. Utkání tak splnilo to, co trenér Brůna od něj chtěl – pošetřit opory a odvézt so z Maloměřic oba body.

Příští utkání bude o poznání těžší. Ve středu 2. 3. 2022 budeme na domácí palubovce hostit Frýdek Místek, který v poslední době chytil dobrou fazónu. Přijďte nás podpořit a pomoci nám k zisku dalších bodů.

Foto: SHC Maloměřice Brno


Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: „V Maloměřicích jsme chtěli nechat odpočinout France, Soláka a částečně Patzla. Zkoušeli jsme obranu 2:4 a útok 7na6. Teď nás čeká zápas s posíleným Frýdkem Místkem, který musíme doma zvládnout.“