HCB Karviná
Zápasy
po 18.2.2002 | Libor Kulig

Karviná prohrála v Bratislavě

Zápasové menu

Karvinští odcestovali do Bratislavy bez zraněného Radčenka se zápasu s Frýdkem-Místkem a navíc se z důvodu poruchy autobusu zpozdili a dorazili do Bratislavy až půl hodiny před začátkem utkání. Tato prohra Karvinou stála opět vedení v HIL,které ale mohou zpět vybojovat v dalším zápase, kdy ve čtvrtek 21.2.2002 dohrávají utkání 20.kola v Plzni.

Karviná přijela k zápasu do Bratislavy bez zraněného Radčenka ze zápasu s Frýdkem-Místkem. Navíc cestování do Bratislavy bylo poznamenáno poruchou autobusu a tak karvinští přijeli na zápas až půl hodiny před stanoveným začátkem utkání. Na střední spojce zastoupil Radčenka Farář a i přes veškerou snahu nedovedl Sašu nahradit. Ostatní hráči se nebyli schopni dostat do herní pohody a Bratislava až do 14 minuty 1.poločasu vedla. Poté karvinští šňůrou tří branek skóre otočili a do poločasu drželi jednobrankové vedení. Začátek druhé půle patřil karvinským a ti zvýšili své vedení na tři branky o toto udržovali až do 25.minuty. Posledních pět minut ale nepochopitelně zahodili několik vyložených šancí a Bratislavě se podařilo strhnout vedení na svou stranu, které v závěru uhájila.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Hargaš (Karviná): Bez Radčenka se ukázalo,že herní pohoda družstvu chybí a Farář jej nebyl schopen zastoupit. Po výborném výkonu s Frýdkem-Místkem zcela zklamali Drobek a Vašek a ostatní se k nim svým špatným výkonem přidali. Střelecký výpadek v útoku nás stál vítězství a ztracené dva body.

Garkavenko (Bratislava): Jsem spokojen s našim výkonem a hlavně pak s brankami Talla. Družstvo potřebovalo psychickou vzpruhu a s takovým soupeřem jako je Karviná je to vzpruha dvoujnásobná. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a nasazení.