so 26.4.2014 |

Po vcelku jasném průběhu nakonec výhra o jedinou branku

Na půdě poslední Kopřivnice jsme měli našlápnuto na jednoznačné vítězství ale nakonec jsme vyhráli tím nejhubenějším možným výsledkem. Domácí tedy zůstávají na chvostu Extraligy se ztrátou už čtyř bodů na Přerov, který včera udolal Brno.

Začátek zápasu nám vyšel skvěle. Pustili jsme se do domácích s vervou a do jejich sítě padala jedna branka za druhou. Zraněného Slávka Mlotka na rozehrávce zastupoval jeho mladší bratr Tomáš či Ilija Vučkovič a hra v útoku měla hlavu a patu. Prosazovali jsme se i z rychlých útoků a v 19 minutě byl stav 16:7 v náš prospěch. Tedy skoro co minuta, to branka v síti Kopřivnice.

Poté máš trenér vystřídal základní sestavu a "druhá lajna" nenavázala na výkon té první. Spíš naopak. Domácí se šňůrou šesti branek (13:16) dostali do hry a jak to tak bývá ani opětovné vystřídání, když se do hry dostala znovu základní sestava, už nepomohlo k tomu, abychom získali zpět pohodlný velký náskok.

Sice jsme stále vedli ale domácí už dokázali kontrovat a rozhodující brejk se nekonal. Už se zdálo, že aspoň koncovka bude klidná, když v 54. minutě zvyšoval Radim Chudoba na rozdíl pěti branek (31:26). To ale byla bohužel naše poslední přesná trefa. Zato domácí se trefili ještě třikrát a z toho třikrát Radek Bajgar, který v utkání dokonce zaznamenal 13 přesných zásahů a o jeden tak překonal svůj střelecký koncert z minulého kola ve Zlíně. Ani to už ale domácím nepomohlo, finiš přišel pozdě.

Další zápas nás čeká až 8. května v Brně a na domácí palubovce se představíme 11. května v 10:30 hodin.