čt 24.10.2013 |

Předehrávka nám body nepřinesla

K předehrávce utkání devátého kola Triglav extraligy jsme zajížděli na západ republiky, do Plzně. Už na cestě jsme si vybrali smůlu, když se nám porouchal autobus a tak jsme přijeli se zpožděním a tak utkání začalo později. Předzápasové prognózy mírně favorizovaly domácí. Ti totiž vyhráli čtyřikrát v řadě a my naopak ještě nebodovali venku.

Přes zpoždění a přes to, že jsme strávili tolik hodin v autobuse jsme nezačali špatně. Ujali jsme se totiž rychle vedení po brankách Chudoby a Vučkoviče. Domácí ale rychle kontrovali a byli to naopak oni, kdo se čtyřmi brankami v řadě dostali do dvoubrankového vedení a to si udržovali až do dvacáté třetí minuty. To se dvakrát za sebou trefil Slávek Mlotek a vyrovnával na 10:10. Ve dvacáté osmé minutě jsme dokonce vedli 14:12 ale domácí do přestávky srovnali.

Druhá polovina už patřila domácím. Ti totiž získali mírný náskok a ten se jim dařilo, přes naši veškerou snahu, udržovat. Naši hráči ale nic nezabalili a pořád bojovali. V 56. minutě jsme se konečně dostali do nejtěsnějšího kontaktu (27:26), když se počtvrté v utkání prosadil Hanisch. Domácí ale další drama nepřipustili. Ani náš pokus vyrovnat hrou v sedmi nebyl úspěšný a tak jsme odešli z utkání poraženi.

Body tedy zůstali v Plzni a ta se tak dostala už na druhé místo v tabulce a my zůstáváme čtvrtí. Toto pořadí ale zřejmě nevydrží déle než do víkendu, kdy se budou hrát další utkání devátého kola.

Další utkání budeme hrát v úterý v Kopřivnici. To budeme hrát odložené 4. kolo Českého poháru.