so 10.12.2011 |

Vítězství v Brně po zlepšené hře v druhém poločase

Dnes odpoledne jsme po nepříliš podařeném prvním poločase museli v tom druhém zabrat, abychom získali další dva body. Potvrdili jsme tím třetí místo v tabulce Tipgames Extraligy.

Vstup do utkání se nám příliš nepovedl. Přispěla k tomu i trochu smůla ve střelbě, kdy jsme nastřelili šestkrát tyč a domácí dokázali tyto míče proměnit v branky. K tomu se přidaly dva neproměněné sedmimetrové hody a trochu vlažný přístup některých hráčů k utkání. Domácí hráči dokazovali, že házenou hrát umí a do poločasu měl nad námi mírně navrch. Do šaten se totiž šlo za stavu 17:15 v náš neprospěch.

O přestávce ale trenér Trtík dokázal namotivovat tým k tomu, aby nezopakoval nedávnou porážku z Frýdku Místku, kdy jsme podobném vstupu do zápasu už nedokázali zareagovat a utkání otočit. V Brně to už tak nebylo a hned s nástupem do druhého poločasu se obraz hry změnil. Naše nasazení už bylo na patřičné úrovni a stav byl rychle srovnán. V 33. minutě už to bylo 18:18 a v 37. minutě jsme vedli 22:19. I nadále jsme pokračovali v dobrém výkonu a rozdíl ve skóre v náš prospěch narůstal. V posledních db¨vou minutách pak domácí šňůrou korigovali a při konečném hvizdu svítil na světelné tabuli výsledek 30:36.

Na utkání byl přítomen i fotograf Alex Wipf a díky jemu se můžete ve fotogalerii podívat na fotografie.