čt 7.10.2004 | Hansel Radim

Vysoká výhra v Nových Zámcích.

Naši hráči přivezli ze Slovenska dva body, když rozdílem třídy porazili TJ Štart Nové Zámky a potvrdili dobrou formu před zápasy Ligy Mistrů.

V předehrávaném utkání 7. kola HIL naši hráči přesvědčivě vyhráli na horké půdě v Nových Zámcích a vezou si ze Slovenska dvoubodový zisk.

Úvod utkání patřil našemu mužstvu, které si vytvořilo dvoubrankový náskok, domácí ovšem postupně vyrovnali. Obrany se pomalu zahřívaly na provozní teplotu a tentokrát ne příliš úspěšného Miloše v brance nahradil Láníček, to byl impuls ke zlepšení obrany a karvinští si ke konci poločasu vytvořili pětibrankový náskok, když náši hráči těžili především ze střelecké potence spojek. Poločas 15:20.

Ve druhé půli domácí vsadili vše na jednu kartu a snažili se zvrátit pro ně nepříznivý stav, ovšem naráželi na pozornou obranu, za níž stál výborný Láníček a hostující křídla vyrážela ke smrtícím protiútokům. Karviná si vypracovala desetibrankový náskok, který ještě zvýšila na konečný třináctibrankový rozdíl i když dal trenér Kekrt příležitost hráčům z lavičky.

Naši hráči tak poslali vizitku svému nedělnímu soupeři v Lize Mistrů a divákům pozvánku na utkání s Metkovičem, které začíná v neděli 10.10. v 10:30 hodin.