HCB Karviná
Zápasy
po 26.9.2016 |

Z Brna jsme přijeli s prázdnou

Zápasové menu

Utkání v Brně vyznělo pro domácí, kteří podali dobrý výkon. Stav byl vyrovnaný pouze cca 15 minut, když Marek Monczka srovnával na 7:7. Poté si domácí vypracovali náskok a ten udržovali v podstatě až do konce utkání.

V poločase byl stav 17:13 pro domácí a to nebyla situace ještě tak beznadějná, pokud bychom při vstupu do druhé půle zapnuli na vyšší obrátky a dostali domácí pod tlak. To se ale nestalo - spíše naopak. Domácí třemi rychlými brankami v řadě utekli na 20:13 a v podstatě tak rozhodli zápas ve svůj prospěch.

Největším problémem pro nás v tomto utkání byla naše malá produktivita v útoku, kdy jsme neproměnili řadu stoprocentních šancí. To domácí zkušeně trestali a tak přes veškerou snahu se nám nepodařilo na domácí dotáhnout.

V dalším kole nás čeká v neděli v 10:30 na domácí palubovce souboj s Kopřivnicí, která v sobotu vzala bod prvním Lovosicím. Takže opět nelehký zápas. Věříme, že nás přijdete povzbudit a pomůžete nám k zisku důležitých bodů.

foto: http://www.kpbrno.cz/

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Zdeněk Missbach, trenér SKKP Handball Brno: „Mohu konstatovat obrovskou spokojenost s výkonem celého týmu. Hráli jsme dobře v obraně, což podpořili vynikajícími zákroky oba naši brankáři. Bavlnka i Zaplatílek to vychytali v těch fázích, kdy se soupeř mohl ještě dotáhnout. V útoku jsme v druhé půli hráli pestřeji, vypracovali si až devítibrankový náskok, možná rozhodla i větší šíře našeho kádru, možnost protočit na hřišti více hráčů.“

Radek Bartošic, trenér HCB Karviná: „Dneska jsme jednoznačně selhali v útoku a při proměňování příležitostí. Vždyť jsme nedali více než dvacet náskoků nebo vyložených šancí! Proto se zrodil takový výsledek. Nás brankáři v určitých chvílích moc nepodrželi, ale musíme se z toho oklepat a posunout se dál.“