HCB Karviná
Zápasy
so 18.12.2010 | Ivo Dudek

Získali jsme Český pohár!

Zápasové menu

Už po šesté se radujeme ze zisku této druhé domácí nejdůležitější trofeje v historii samostatné soutěže. V domácím final four jsme nezaváhali a využili tak beze zbytku výhody domácího prostředí. Těšili jsme se tak ze zisku poháru a finanční prémie 50000 korun, která náleží právě prvnímu týmu této soutěže.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Jiří Mika, trenér Zubří: Vzhledem k sestavě, kdy pořád máme hodně zraněných, považujeme postup do finále a druhé místo v poháru za úspěch. Trošku jsme měli štěstí při losu, ale to k tomu patří. Dneska nemohu nikomu nic vyčítat, hráči, kteří hráli si odehráli svoje maximum. V prvním poločase chytal Drápal lépe, než naši brankáři a i to přispělo k tomu, že si Karviná vytvořila velký náskok, který se nám v druhé polovině nepodařilo dotáhnout.

Jozef Hanták, trenér HCB OKD: Myslím, že rozhodla naše koncentrovaná obrana a výkon Drápala v pvním poločase, za který jsme dostali jen 10 golů a zakončovali dobře jak z první tak druhé vlny. Dařilo se nám zakončovat i z postupného útoku a proměňovali jsme šance. V druhém poločase ale místo toho aby hráči zvýšili tlak, tak došlo k polevení koncetrace jak v obranné činnosti, ta při proměňování šancí. Nicméně na menší rozdíl než 4 branky se hosté nedostali a my jsme měli zápas pod kontrolou. Posledních 15 minut jsme dost prostřídávali - chtěl jsem aby si všichni zahráli a mohli se tak těšit z toho, že se zasloužili o zisk této trofeje.
Ještě na závěr bych chtěl říct - dohodli jsme se s hráči, že toto vítězství věnujeme památce maminky Romana Faráře, která bohužel nedávno zemřela.

Fotogalerie