HCB Karviná
Ostatní
po 6.11.2023 | Redakce

Pomozme společně pejskům v Dětmarovickém útulku. HCB Karviná pořádá sbírku

Pomozme pejskům! Společně s útulkem v Dětmarovicích jsme se spojili, abychom udělali radost čtyřnohým přátelům, kteří čekají na svůj domov. V rámci utkání Evropského poháru, které se koná 2. prosince 2023 proti klubu Rukometni klub Leotar z Bosny a Hercegoviny, máte možnost přispět a udělat něco dobrého pro pejsky v útulku.

Dětmarovický útulek nejvíce ocení velké pytle, savo, kvalitní granule a masové konzervy, piškoty, vruty na opravy boudiček, deky, matrace, pelíšky a další potřebné věci. Každý příspěvek má velký význam a každá malá pomoc přinese radost a pohodu čtyřnohým kamarádům.

Dárcovství je možné průběžně během měsíce přinést na sekretariát haly, kde budeme vděční za každou vaši štědrost. Po skončení utkání Evropského poháru se společně s hráči HCB Karviná vydáme do útulku a předáme všechny dary pejskům.

Vaše pomoc má větší význam, než si možná myslíte. Budeme rádi, když se tuto zprávu rozhodnete sdílet, aby se do akce zapojilo co nejvíce lidí. Společně můžeme udělat něco krásného pro pejsky, kteří si zaslouží lásku a péči.

Děkujeme vám za vaši podporu!