so 2.11.2019 |

Zápas Rožnov p. R. - Karviná

,,B" družstvo mladšího dorostu zajíždělo do Rožnova pod Radhoštěm. Družstvo bylo doplněno hráči starších žáků, kteří již pravidelně za toto družstvo nastupují. Svým výkonem si někteří říkají o zařazení a vyzkoušení v ,,A" družstvu. První poločas byl vyrovnaný naše družstvo si udržovalo 2 - 3 brankový náskok. Závěr poločasu však lépe zvládli domácí a tak se do šaten odcházelo za našeho těsného vedení 11 : 10. Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel a my získali vedení o 4 branky. Výbornou obranou, hlavně na středním bloku (Pružinský a Krejčí) a střeleckým schopnostem Šebesty na spojce (autor 10 branek), jsme navýšili naše vedení na rozdíl 6 branek. Za tímto vedením stojí i brankář Kobielusz, který kryl celou řadu střel z brankoviště a rovněž zneškodnil několik rychlých útoků domácích. V závěru utkání naši hráči lehce polevili a dovolili domácím snížit na přijatelný rozdíl tří branek.