Z Jičína jsme přivezli bod
19.09.2019  |  

Z Jičína jsme přivezli bod

Po nepříliš povedeném výkonu jsme přivezli z horké jičínské půdy aspoň bod.

2.kolo, středa 18.9.2019

JIC
23:23(10:12)
KAR

Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2
Vyloučení: 7 - 4
Rozhodčí: Kozler, Zych
Sled branek: 3:3, 6:4, 9:7, 9:11, 13:12, 17:14, 20:19, 22:22, 23:23.
Diváků: 437

HBC RONAL Jičín: Veverka Filip 3, Machalický David, Rychna Lukáš, Krahulec David 4/4, Hlava Martin, Dolejší Jiří 3, Škalda Jan 4, Sedlák Petr 1, Kovařík Martin 1, Šulc Ondřej 4, Drbohlav Jiří 2, Groh Jiří, Pich Pavel, Šebek Vít, Drbohlav Štěpán, Kostelecký Jiří 1.

HCB Karviná: Marjanović Nemanja, Mokroš Petr, Brůna Michal 3, Monczka Marek 2, Urbánski Artur, Gromyko Yuri, Plaček Jan, Chudoba Radim 3, Užek Jan 1, Solák Dominik 6/2, Skalický Ondřej, Nantl Matěj, Zbránek Jan 4, Nedoma Miroslav 4, Chosik Roman, Franc Václav.

Komentář k zápasu

Domácí se na začátku ujali vedení a nám se vůbec nedařilo dostat se do tempa. I když jsme hráli hned od prvních minut v sedmi hráčích v poli, nevedlo to k přečíslení a k vytvoření šancí. Naopak jsme svými chybami ztráceli míče a dostávali pak snadné branky do prázdné branky.

Jičín tak byl po většinu času ve vedení a nám se, až s blížícím se koncem poločasu, podařilo přece jen s vývojem něco udělat. Ze stavu 9:6 pro domácí jsme šňůrou šesti branek v řadě otočili na 9:12. V koncovce poločasu pak brankové odmlčení domácích protrhl David Krahulec a stanovil poločasový stav 10:12 pro nás.

Před druhým poločasem tedy svitla naděje, že naši borci budou pokračovat ve zlepšeném výkonu a budou navyšovat skóre. Bohužel se tak nestalo, spíše naopak. Opět jsme svými chybami umožnili domácím jít do vedení a bod jsme nakonec zachraňovali až v dramatické koncovce.

Foto: Karolína Machalická

Ohlasy trenérů

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Zápas se mi nehodnotí dobře. Dnes jsme zahráli jeden z nejhorší zápasů, co působím v Karviné. Z naší strany to byl strašný výkon, nejenom v přesilovkách, ale i ten začátek druhého poločasu byl hrozný. Snad i na tréninku dokážeme hrát lépe. Měli jsme v každém případě vyhrát, i když jsme z naší strany zahráli katastrofální zápas. Přiznávám, že se na to z naší strany nedalo dívat. Jsem z toho zklamaný, ale musíme jít samozřejmě dál.”

Nemanja Marjanovič, brankář HCB Karviná:„Klasický zápas v Jičíně. Málo gólů, bojovnost, dobrá obrana a vyhecovanost. Z naší strany jsme předvedli špatný výkon. Zápas jsme měli jednoznačně vyhrát.”

Petr Mašát, trenér HBC Ronal Jičín:„Jsem rád, že jsme dokázali reagovat na špatný výkon, který jsme předvedli na Dukle. I když z mého pohledu není postupný útok pořád úplně ideální a nedokážeme se prosazovat tak, jak bychom chtěli. Máme mladý a nezkušený mančaft a já jsem strašně rád, jak dnes kluci bránili, jak si dokázali poradit s přesilovkami. Bylo to tvrdé utkání. Myslím si, že pokud bychom měli zkušenější tým, dokázali bychom zvrátit utkání na naši stranu, ale musím být spravedlivý a říct, že remíza odpovídá průběhu zápasu. A jsem moc rád, že i mladí kluci vzali odpovědnost na sebe a dokázali se prosadit.”

Jan Škalda, spojka HBC Ronal Jičín:„Jsem rád, že se nám povedlo ze zápasu na Dukle vyjít s hlavou vztyčenou a že jsme se dokázali zvednout právě v tomto utkání proti Karviné. Dařilo se nám především v obraně, díky které se nám podařilo uhrát alespoň bod. Je škoda technických chyb, které jsme udělali v útoku, ty musíme odstranit.”

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA