Z Nového Veselí bez bodu
03.11.2019  |  

Z Nového Veselí bez bodu

Cesta domů nebude příiš veselá. Dnešní utkání nám totiž nevyšlo a bojující domácí po zásluze vyhráli. Body tak zůstávají na Vysočině.

8.kolo, sobota 2.11.2019

VES
29:22(15:12)
KAR

Sedmimetrové hody:
Vyloučení:
Rozhodčí:
Sled branek:
Diváků:

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček Adrián, Veselý Ondřej 1, Kocich Martin, Dodica Roman 2, Bartůněk Luboš 2, Melichar David 4, Bassomben Pamphile, Šimovček Adrián, Parolly Andrej, Rubáč Denis, Flajsar Radek, Sekulić Nikola 5, Krčál Vojtěch 2, Štohanzl Miroslav, Voika Kristo 6/1, Ptáčník Adam 7, Studený Michal.

HCB Karviná: Marjanović Nemanja, Mokroš Petr, Brůna Michal 3, Monczka Marek 6/5, Urbánski Artur Jan, Noworyta Nicolas, Plaček Jan, Chudoba Radim 4/3, Drzyzga Marek 2, Užek Jan, Solák Dominik 2, Skalický Ondřej 1, Nantl Matěj, Nedoma Miroslav 3, Růža David, Chosik Roman 1.

Komentář k zápasu

Utkání začalo dost opatrně a oba útoky nějakou dobu hledaly cestu jak se prosadit. První branky tak padaly až ve čtvrté minutě. To jsme ujali vedení z ruky Michala Brůny.  Nicméně domácí vzápětí kontrovali a od té doby padaly branky v poměrně rychlém sledu na obou stranách palubovky.   V osmé minutě srovnával znovu Michal Brůna na 4:4 a poté už začínali domácí získávat náskok. Pozvolna, ale přece jen. Veselští se dokázali prosazovat střelami z dálky, což nám dnes chybělo. Ale přesto jsme dokázali korigovat vývoj a nedovolit domácím jít do většího trháku. Jejich tříbrankové vedení jsme obratem dokázali stáhnout na branku jedinou, ale před koncem poločasu náskok opět narostl na 15:12.   

Bylo patrné, že domácí dávají branky snadněji než my. My se na ně vždy dost nadřeli a nejvíce jsme se vlastně prosazovali ze sedmimetrových hodů, které vesměs pramenily z faulů na brankovišti domácích.

Vyhecované utkání pokračovalo podobně i v druhém poločase. My často vyhořeli na brankářích domácích nebo jsme o šance přišli nepřesnou koncovkou. Nové Veselí tak rychle získalo uklidňující náskok a v 39. minutě byl stav 20:15. Velmi důležitá pasáž přišla ve 43. a 44. minutě. To bylo naše střídání dvakrát posouzeno jako chybné a dostali jsme tak v rozmezí pár sekund dva dvojminutové tresty za sebou.  A v následující pasáži, už tak vysoké vedení Nového Veselí, narostlo ze stavu 21:16 na 24:16 a stáhnout tento náskok v poslední čtvrtině utkání se ukázalo jako úkol nad naše síly. Domácí tak mohli dokráčet k výraznému, ale zaslouženému vítězství.

Ohlasy trenérů

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Dnes jsme splnili to, co jsme chtěli. Bylo jasné, že to bude těžký zápas. Karviná je velice dobře připravená fyzicky a psychicky. Nejvíce rozhodla herní disciplína, my předvedli velice disciplinovaný výkon. Nasazení bylo na potřebné úrovni. Pomohli nám také naši fanoušci, kterým bych chtěl moc poděkovat. Tým dnes předvedl skutečně to nejlepší i poté, co nám po minulé sezóně odešlo 5 hráčů. Absolutně smekán před disciplínou a taktikou, kterou kluci zvládli, a jsem moc hrdý na celé Veselí. Jsem taky moc rád za přivítání naší nové posily, jak se k němu fanoušci zachovali a chováme k nim velký respekt.“

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Pro nás to bylo nepříjemné utkání, hodnotí se mi velmi těžko. Můžu pogratulovat domácímu Veselí. Dnes nám vrátili porážky z minulé sezóny. Zachytali jim oba gólmani, jak Studený, tak Šimovček. Dobrá střelba z větší vzdálenosti, tam byli dnes domácí jednoznačně lepší. Bohužel my, i když jsme si vypracovali šance, ztroskotali jsme na gólmanech. Dvakrát jsme hráli ve čtyřech, obrovská chyba lavičky. Takže dnes to z naší strany nebyl dobrý výkon.“

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA