HCB Karviná
Zápasy
ne 11.9.2022 | Redakce

V Hranicích jsme potvrdili roli favorita

Zápasové menu

Ve druhém kole Chance extraligy jsme se hráli proti domácímu Cementu Hranice, v jehož dresu se objevuje řada hráčů, kteří v minulosti oblékali náš dres.

Od počátku zápasu jsme potvrzovali roli favorita a nedali domácímu celku žádnou šanci se dostat do zápasu. Do prvního většího náskoku se svěřenci Michala Brůny dostali během úvodní šestiminutovky, když odskočili o čtyři branky. Jejich gólová produkce v průběhu úvodní části hry neustávala, karvinským házenkářům se stále dařilo trefovat do domácí klece. Při závěrečné siréně ohlašující pauzu mezi poločasy vedl stávající mistrovský celek především díky čtyřgólovému Jonáši Patzlovi o sedm branek.

Ve druhém poločasu chtěli domácí s nepříznivým vývojem ještě něco udělat, ale kádr Karviné nepovolil žádnou senzaci. Hranice se snažily dotáhnout gólové manko, na to ale nestačilo ani pět tref Luďka Piwka. Hosté si pohodlně udržovali svůj náskok vybudovaný z prvního poločasu a zápas dovedli do vítězného konce. Nejlepším střelcem zápasu se stal Jonáš Patzel s osmi brankami.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Patrik Fulnek, spojka HCB Karviná: „Utkání se mi nehodnotí lehce. Máme sice dva body, ale náš výkon nebyl dobrý. Takovou házenou se nechceme prezentovat. Určitě si projdeme video a podíváme se, kde byly chyby, abychom se toho vyvarovali do příštích zápasů.“