ne 28.3.2004 | Hansel Radim

Debakl Zubří v Karviné.

V předposledním domácím utkání dlouhodobé části HIL deklasovali naši hráči celek HC Zubří.

V utkání 28. kola HIL nastoupili domácí po vítězství v Lounech s velkou chutí tento výsledek potvrdit i v tomto domácím střetnutí proti Zubří. To naopak chtělo odčinit domácí prohru s Kostelcem.

Již od prvních minut karvinští hráči neponechali nic náhodě a svého soupeře jasně převyšovali ve všech herních činnostech. Za výborně pracující obranou opět vynikal Miloš Slabý, v útoku se střelecky dařilo zejména Bednaříkovi s Kustem a tak již v 17. minutě svítil na ukazateli stav 11:6. Hostům se pak na chvíli podařilo náskok snížit až na dvě branky, ale to bylo v dnešním zápase z jejich strany vše. Pak si doslova otevřel střelnici domácí Horák a náskok karvinských narostl v poločase na osm branek. 19:11.

I v průběhu druhého poločasu pokračovala Karviná ve vynikajícím výkonu z prvních třiceti minut. O branky domácích se postupně podělili všichni hráči karvinského celku. Svého soupeře již k ničemu nepustili a tak náskok narostl na rekordních dvacet branek.

Karviná podala kolektívní výkon, nelze nikoho vyzvednout, snad jen Horák se prosadil střelecky svými 13 brankami. V dresu hostí skóroval Titkov devětkrát.

Již tuto středu čeká naše mužstvo celek Nových Zámků a v sobotu 3.4. v 17:00 hrajeme doma utkání 30. kola s ŠKP Sečovce.