Logo HC Baník Karviná
04.10.2004  |  Hansel Radim

Prešov kouzla zbavený!

Ve včerejším utkání úradujících mistrů ČR a SR, a také soupeřů v základní skupině Ligy Mistrů vyhrál bez pproblémů domácí tým, když již v první půli vedl o jedenáct branek.

6.kolo, neděle 3.10.2004

32:27()
PRE

Karviná: Horák 9, Laclavik 9, Kust 7/3, Sobol 3, Prachař 1, Szymanski 1, Brůna R. 1, Mrózek 1/1.

Prešov: Antl 10/5, Fuňák 5, Tabačko 3, Kukučka 3, Pekár 3, Huňady 1, Damitš 1, Čorej 1.

Vyloučení: 4/4, 7 m hody: 6/4 - 5/5, Diváci: 800, Rozhodčí: Kohout V., Dolejš.
HCB Karviná: Putera, Láníček, Liszok - Bednařík, Prachař, Kichner, Horák, Laclavik, Kust, Sobol, Szymanski, Brůna R., Mrózek, Požárek.

Tatran Prešov: Bakša, Bražnik - Marušák, Huňady, Pekár, Damitš, Čorej, Fuňák, Kravčák, Antl, Kukučka, Tabačko.

V generálce na souboj dvou účastníků skupiny Ligy Mistrů bylo od počátku lepší domácí mužstvo. Od prvních minut šli naši hráči do vedení, za výbornou obranou opět úřadoval Miloš II., střelecky se dařilo Horákovi s Laclavikem a tak skóre utěšeně narůstalo až do 22. minuty, kdy již domácí vedli jedenáctibrankovým rozdílem 16:5. hosté působili bezradným dojmem a do přestávky jen korigovali na 18:10.

Do druhé půle nastoupili hosté po zemětřesení v kabině s odhodláním za každou cenu zvrátit nepříznivý vývoj utkání. Vsadili vše na rychlý zvrat, hráli vabank, ovšem i když trenér Kekrt dal příležitost lavičce, hostům se již nepodařilo více, než kosmeticky upravit výsledek na přijatelný pětibrankový rozdíl.