Logo HC Baník Karviná
23.09.2004  |  Hansel Radim

Vítězství v derby.

Karvinští hráči po 4. kole HIL neznají hořkost porážky a vedou tabulku o skóre před Prešovem.

4.kolo, středa 22.9.2004

33:28()
FMK

Karviná: Horák 11, Kust 5, Sobol 4, Mrózek 4/4, Zdráhala 3, Laclavik 2, Szymanski 2, Bednařík 1, Požárek 1.

Frýdek: Toms 9/5, Sklenák 7, Krahulík 4, Lančí 2, Kalous 2, Straka 2, Heinz 1, Petrovský 1.

Vyloučení: 8/10, 7 m hody: 6/4 - 6/5, Diváci: 700, Rozhodčí: Macharáček-Novotný.
HCB Karviná: Putera, Láníček - Bednařík, Prachař, Kichner, Horák, Laclavik, Kust, Zdráhala, Sobol, Brůna R., Mrózek, Požárek, Szymanski.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Šoltes, Kulhánek - Krahulík, Toms, Sklenák, Frajkor, Heinz, Lančí, Petrovský, Kalous, Lukeš, Kejval, Vacula, Straka.

Do utkání proti HC Frýdek-Místek nastupovali naši hráči jako vedoucí tým Interligy, který v úvodních třech kolech nepoznal hořkost porážky a neztratil jediný bod.

Od prvních minut se hrál velice vyrovnaný zápas, obrany obou celků se velice pomalu zahřívaly na provozní teplotu, obě mužstva se střídala v jednobrankovém vedení a tak ve 14. minutě svítil na ukazateli vyrovnaný stav 9:9. Pak se hostům podařilo získat dvoubrankový náskok, který však Karviná ihned stáhla a nakonec šla do kabin za příznivého stavu 16:14.

Ve druhé půli byl průběh opět velice vyrovnaný, Frýdek ještě ve dvanácté minutě vedl 21:22, pak ale domácí čtyřbrankovou šňůrou otočil na 25:22 a tento náskok si postupně zvýšil na konečný pětibrankový rozdíl.

Střelecky se blýskl Pavel Horák, výborný výkon podal Martin Láníček, který tentokrát nahradil v brance Miloše II. jemuž se za prostupnou obranou tentokrát příliš nedařilo.