ne 11.2.2007 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - HC Gumárny Zubří 31:25 (16:10)

Dnes jsme po dobrém výkonu v přímém souboji o první místo v etralize porazili zatím vedoucí tým HC Gumárny Zubří o šest branek. Hrála se rychlá a pohledná házená. Velkou měrou přispěl k vítězství výborný Nemanja Marjanovič v brance, který musel v některých pasážích zápasu přivádět hráče Zubří k zoufalství.
Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky !

Tým Zubří přijel oslaben o svého tvůrce hry Spuchláka, který přestoupil v zimní přestávce do druhé španělské ligy. Na soupisce měli zubřané hodně mladých hráčů, mnohdy věkově i dorostenců. Možná i větší zkušenosti na straně našich hráčů přispěly k vcelku jednoznačnému vítězství.

Rozhodující náskok si naši hráči vybudovali mezi 16. a 29. minutou prvního poločasu, kdy utekli soupeři ze stavu 7:8 na 16:10.
V druhém poločase si náskok s přehledem hlídali. Chvílemi dokonce vedli až o 11 branek. V posledních minutách dovolili svým mírným polevením soupeři aspoň kosmeticky upravit výsledek na konečný rozdíl 6 branek.

Sestava HCB OKD Karviná : Marjanovič, Mrkva, Bednařík 5, Plšek 3, Kuzo 3, Indjič, Zdráhala 8/3, Šulc 3, Mrózek 4, Kružík, Szymon, Kubis 2, Požárek, Korňan 3, Sestava HC Gumárny Zubří : Krupa J., Malina, Kulišťák 3/1, Titkov, Hrachovec, Hrstka J. 1, Randýsek 2/1, Říha 2, Hrstka M. 6, Opálka 2/1, Mičkal, Číp 3, Krupa Š 4/3, Míka 2.

Sedmičky : 3/3 - 8/6, vyloučení : 10/2. Diváci 900

Rozhodčí : Horáček Václav a Novotný Jiří